in

Φάρμα – Καρέ καρέ η στιγμή που κατέρρευσε μπροστά σε όλους – Η παίκτρια που αποχώρησε

Μία ακόμη αποχώρηση είχαμε στο επεισόδιο της Φάρμα το βράδυ της Πέμπτης 23/11. Ποια παρέμεινε και ποια αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης του Star;Αντίπαλες στον αχυρώνα βρέθηκαν η Κριστίνα και η Ελεονώρα οι οποίες προχώρησαν σε μια σειρά από σκληρές δοκιμασίες που διήρκησαν κάτι περισσότερο από μια αγωνιστική ώρα.Η Κριστίνα και η Ελεονώρα ρίχτηκαν στη μάχη ακολουθώντας τις οδηγίες του παρουσιαστή Λεωνίδα Κουτσόπουλου για τα αγωνίσματα.

• Το σκορ έγραψε 2 – 0 υπέρ της Κριστίνας οπότε και ο επόμενος αγώνας έμελλε να κρίνει είτε το αποτέλεσμα της αποχώρησης είτε να δώσει μια παράταση… παραμονής στην Ελεονώρα.Η Κριστίνα κατόρθωσε, να πάρει και την τρίτη νίκη στέλνοντας με μιας την αντίπαλο της εκτός του ριάλιτι επιβίωσης.«Το ευχαριστήθηκα αλλά με πρόδωσε το σώμα μου. Δεν επανήλθα 100% και η Κριστίνα είναι σκληρό καρύδι» ομολόγησε χαρακτηριστικά η Ελεονώρα Κεσίδου λίγα λεπτά πριν αποχωρήσει.