Πέτρος Παππάς

Αυτοί είναι οι εγκλωβισμένοι Έλληνες εφοπλιστές στα στενά του Ορμούζ

Η παρουσία της ελληνικής ναυτιλίας στην ευρύτερη περιοχή του Περσικού Κόλπου και των Στενών…

By Nassos

Πέτρος Παππάς – Με 470,5 εκατ. δολάρια θα αγοράσει 16 πλοία της Genco

Ο Πέτρος Παππάς συνεχίζει να αποδεικνύει γιατί θεωρείται ένας από τους πιο ευέλικτους και…

By Nassos

ΣΥΡΙΖΑ – Κατέθεσε επιστολή ανεξαρτητοποίησης ο Πέτρος Παππάς

Την επιστολή ανεξαρτητοποίησης του από τον ΣΥΡΙΖΑ, κατέθεσε στην Βουλή ο Πέτρος Παππάς. Στην…

Έμυ Λιβανίου και Πέτρος Παππάς – Η γνωριμία τους, η σχέση και το λαμπερό πάρτι στο Μαρκόπουλο

Μια δυνατή σχέση ζωής έχουν τα τελευταία δύο χρόνια ο Πέτρος Παππάς και η Έμυ Λιβανίου, την…