Κατερίνα Καινούργιου

Καινούργιου για Μπάρκα – «Είναι ύπουλο να πετάς υπονοούμενα με κούπες»

Την Δανάη Μπάρκα είδε χθες η Κατερίνα Καινούργιου στην παράσταση του Αργύρη Πανταζάρα.  …

Στη Θεσσαλονίκη η Καινούργιου για την πρεμιέρα Αργυρού – Η απρόσμενη συνάντηση με…

Ένα ταξίδι εξπρές έκανε η Κατερίνα Καινούργιου για την πρεμιέρα του Κωνσταντίνου Αργυρού στη…

Κατερίνα Καινούργιου – «Είχα ερωτευτεί έναν γιατρό πάρα πολύ – Δεν έχει καμιά σημασία, εξαφανίστηκε»

Η Κατερίνα Καινούργιου πέρασε σε άλλη μια εξομολόγηση για την προσωπική της ζωή και…

Κατερίνα Καινούργιου – Αποκάλυψε την «ένοχη» συνήθεια που είχε κάθε Χριστούγεννα

Η Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε σήμερα 7/12 μέσα από την εκπομπή της την «ένοχη» συνήθεια…