Δέσποινα Βανδή
Δέσποινα Βανδή για Νότη Σφακιανάκη – «Είχα στριμωχτεί πάρα πολύ ψυχολογικά»
Ποδαρικό στο Στούντιο 4 έκανε η Δέσποινα Βανδή, το απόγευμα της Τετάρτης, όταν συνάντησε…
By
Nassosblog
«Λιώνει» η Δέσποινα Βανδή για τον Βασίλη Μπισμπίκη – «Χριστέ μου… είπα, πρώτη φορά με βάρεσε ο έρωτας κατευθείαν»
Σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση προχώρησε η Δέσποινα Βανδή στο Στούντιο 4 όταν και…
By
Nassosblog
Δέσποινα Βανδή – Σόκαρε άλλη μία εμφάνιση που έκανε στο νυχτερινό κέντρο που εργάζεται…
Η Δέσποινα Βανδή σταθερά πλέον εμφανίζεται στις νυχτερινές πίστες με ακραίες εμφανίσεις, όπως η…
By
Nassosblog
Τι λέτε ρε παιδιά – Οριακά χωρίς κάτω εσώρουχο η Βανδή στην πίστα.
Η Δέσποινα Βανδή πλέον πάνω στην πίστα κολάζει και κάθε της εμφάνιση ή πόζα…
By
Nassosblog
