Καρυοφυλλιά Καραμπέτη
Η μεγάλη επιστροφή της Καραμπέτη… 29 χρόνια μετά την ερμηνεία που καθήλωσε
Σχεδόν τρεις δεκαετίες αργότερα, η σπουδαία ηθοποιός επιστρέφει στον εμβληματικό ρόλο που ταυτίστηκε όσο…
By
Nassos
Καρυοφυλλιά Καραμπέτη – «Νιώθω ευλογία που έχω υποδυθεί πολύ σημαντικούς ρόλους στην καριέρα μου»
Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Buongiorno» ήταν σήμερα η Καρυοφυλλιά Καραμπέτη. Η γνωστή ηθοποιός…
By
Nassosblog
Καρυοφυλλιά Καραμπέτη- «Νιώθω ευλογία που έχω υποδυθεί πολύ σημαντικούς ρόλους στην καριέρα μου»
Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Buongiorno» ήταν σήμερα η Καρυοφυλλιά Καραμπέτη. Η γνωστή ηθοποιός…
By
Nassosblog
Καρυοφυλλιά Καραμπέτη – «Στενοχωρήθηκα τόσο πολύ που έδωσα αυτή την υπόσχεση στον εαυτό μου»
Η Καρυοφυλλιά Καραμπέτη έδωσε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο ένθετο Real life…
By
Nassosblog
