Αθηνά Οικονομάκου

H Αθηνά Οικονομάκου στην Αφρική – «Η καρδιά μου είναι ήδη γεμάτη»

Ένα μαγευτικό ταξίδι ζωής πραγματοποιεί αυτές τις μέρες η Αθηνά Οικονομάκου, η οποία βρίσκεται…

Ταλαιπωρία για την Οικονομάκου στο αεροδρόμιο της Τουρκίας – Τι συνέβη;

Μια απίστευτη ταλαιπωρία έζησε η Αθηνά Οικονομάκου το βράδυ της Πέμπτης 24 Ιουλίου στο…

Αθηνά Οικονομάκου και Μπρούνο Τσερέλα σε καταδύσεις στις Μαλδίβες

Στις Μαλδίβες ταξίδεψαν για τις διακοπές τους η Αθηνά Οικονομάκου και ο Μπρούνο Τσερέλα.…

Αθηνά Οικονομάκου – «Είμαι εδώ στις Μαλδίβες, χωρίς ακριβά θέρετρα με απλά καταλύματα»

Η Αθηνά Οικονομάκου και ο Μπρούνο Τσερέλα βρίσκονται στις Μαλδίβες, σε ένα ταξίδι διαφορετικό…